پخش عمده نایلون و نایلکس

پخش عمده نایلون و نایلکس – خط تولید انواع نایلون و نایلکس

نایلون و نایلکس محصولاتی پلی اتیلنی هستند که در دنیای مدرن مصرف بسیار زیادی دارند و همه افراد روزانه به هر نحوی با این محصولات سر و کار دارند. بدون وجود نایلون و نایلکس بسیاری از صنایع و مشاغل نمی توانند به کار خود ادامه دهند. این محصولات پلاستیکی از جایگاه ویژه ای در صنایع مختلف به ویژه برای بسته بندی کالاها برخوردار هستند. شرکت ها و کارخانه های تولید کننده محصولات پلی اتیلنی همواره سفارشات مشتریان خود را به صورت اختصاصی و طبق خواسته آن ها تولید می کنند. نایلون ها و نایلکس ها با ارزان ترین قیمت و در عین حال بهترین کیفیت تولید و به صورت عمده به بازار عرضه می شوند‌. در این مقاله قصد داریم راجع به خط تولید و پخش عمده نایلون و نایلکس صحبت کنیم.

آشنایی با کاربردهای نایلون و نایلکس

همانطور که در مقدمه هم اشاره کردیم نایلون و نایلکس به عنوان دو محصول پلاستیکی که از مواد اولیه پلی اتیلنی سبک و سنگین ساخته می شود، کاربرد بسیار زیادی در زندگی مردم دارند و از تنوع زیادی برخوردارند. از کاربردهای نایلون و نایلکس می توان به تولید محصولاتی مانند پلاستیک های دسته دار فروشگاهی، کیسه های دسته رکابی مخصوص حمل میوه و تره بار، بسته بندی محصولات مختلف و مواد غذایی، استفاده به عنوان پوشش گلخانه و نایلون کشاورزی، کیسه های تبلیغاتی، ساخت نایلون بسته بندی زیپ دار یا زیپ کیپ، تولید کیسه زباله، دستکش های یک بار مصرف، کیسه فریزر، سفره یک بار مصرف و غیره اشاره کرد.

 تفاوت های بین نایلون و نایلکس

بسیاری از مردم تصور می کنند که نام های نایلون و نایلکس برای یک محصول به کار می رود و اطلاع ندارند که این دو محصول از هم مجزا هستند و ویژگی های متفاوتی دارند. مواد اولیه نایلون از پلی اتیلن سبک و درصد زیادی از مواد اولیه نایلکس از پلی اتیلن سنگین تشکیل شده است. جنس نایلون بسیار نرم و رنگ آن مات است. اگر نایلون را در دست های خود مچاله کنید، هیچ صدایی به گوش نمی رسد. با توجه به نرمی و مرغوبیت جنس نایلون از انواع مختلف آن برای بسته بندی محصولات و تولید کیسه های تبلیغاتی مخصوص فروشگاه ها استفاده می شود.از محصولات نایلونی می توان به مواردی مانند نایلون خشکشویی، نایلون بسته بندی مواد غذایی، نایلون بسته بندی صیفی جات، نایلون های دسته دار، نایلون کشاورزی و گلخانه ای و غیره اشاره کرد. نایلکس با استفاده از مواد پلی اتیلن سنگین تولید می شود و بر عکس نایلون دارای جنس خشک و ظاهر براقی می باشد. البته برای افزایش خاصیت دوخت پذیری نایلکس بیست درصد از مواد اولیه آن را از پلی اتیلن سبک استفاده می کنند. با توجه به بالا بودن مقاومت و میزان کشسانی نایلکس نسب به نایلون از این محصول برای تولید کیسه های دسته دار حمل میوه و تره بار استفاده می شود. کیسه های زباله و کیسه فریزر را هم با استفاده از نایلکس تولید می کنند. امکان تولید نایلکس در ضخامت کمتر از سی میکرون هم وجود دارد اما نمی توان نایلون در ضخامت های خیلی کم تولید کرد.

پخش عمده نایلون و نایلکس به همه کشورهای جهان

خط تولید های انواع نایلون و نایلکس برای تولید و پخش عمده این محصولات و تحویل آن به مشتری از لحاظ جغرافیایی هیچ گونه محدودیتی ندارند.مشتریان در هر نقطه از جهان می توانند برای ثبت سفارش و خرید عمده نایلون و نایلکس اقدام کنند و محصولات خریداری شده را در آدرس خود تحویل بگیرند. پخش عمده نایلون و نایلکس به مشتریان داخل کشور از دو طریق انجام می شود. مشتری هم می تواند محصولات را در درب تولیدی تحویل بگیرد و هم تقاضا کند که محصولات به وسیله باربری به آدرس درخواستی ارسال شود. در صادرات و پخش عمده این محصولات به مشتریان خارجی باید هزینه گمرگ و همچنین هزینه های حمل و نقل هم پرداخت شود. بهترین روش خرید نایلکس و نایلون برای کسانی که به مقدار زیادی از این محصولات نیازمند هستند، خرید عمده است. پخش عمده نایلون و نایلکس در ابعاد و اندازه های مختلف و به صورت کیلویی انجام می شود.

 

صادرات نایلون و نایلکس

 

عدم وجود محدودیت در ابعاد و ضخامت نایلون و نایلکس

برای تولید و پخش عمده نایلون و نایلکس مشتری هیچ محدودیتی برای سفارش ابعاد و ضخامت این محصولات ندارد. فقط کافیست ابعاد و ضخامت مورد نظر خود را در زمان ثبت سفارش مشخص کند. مشتری برای کسب اطلاعات بیشتر درباره نحوه تعیین ابعاد و ضخامت برای نایلون یا نایلکس مورد نظر خود می تواند با مشاوران فروش شرکت های تولیدی نایلون و نایلکس تماس برقرار کرده و راهنمایی های لازم را دریافت کند. برخی از محصولات مانند پلاستیک های تبلیغاتی دسته دار مانند نایلون دسته تقویت، دسته بندی و دسته موزی دارای ابعاد معمولی نیستند و دقیقا طبق ابعاد و ضخامت درخواستی مشتری تولید می شوند اما محصولات دیگری مانند نایلکس دسته رکابی شفاف بیشتر در ابعاد و ضخامت پرتکرار تولید می شوند. نکته ای که اهمیت زیادی دارد این است که پخش عمده نایلکس های شفاف با ابعاد پرتکرار دقیقا در همان روزی که سفارش ثبت شده، انجام می شود زیرا این محصولات از قبل تولید شده و آماده فروش هستند.

پخش نایلون دسته دار

 کیسه های نایلونی دسته دار به عنوان یکی از محصولات بسیار پرسفارش شناخته می شوند. در تمام فروشگاه های عرضه کننده مواد غذایی، بوتیک ها و فروشگاه ها مورد استفاده قرار می گیرند. قیمت نایلون های دسته دار در پخش عمده این محصول بسیار ارزان است و به همین دلیل مشتریان زیادی دارد. وجود نایلون دسته دار برای خرید کالا، مواد غذایی، داروها و غیره ضروری است. خط تولید محصولات پلاستیکی علاوه بر مشتریان داخلی در بازارهای جهانی هم مشتری دارند. پخش نایلون دسته دار به کشورهای خارجی به رونق اقتصادی کشور کمک زیادی می کند. برای خرید عمده نایلون های دسته دار همواره باید به دنبال معتبرترین شرکت های تولیدی باشید. در شرکت های معتبر برای تولید انواع مختلف نایلون دسته دار از مواد اولیه درجه یک و مرغوب پلی اتیلنی استفاده می شود. قیمت نایلون دسته دار خام یا نایلون هایی با چاپ آماده همواره از قیمت محصولات سفارشی ارزان تر است و دقیقا در همان روز ثبت خرید عمده به مشتری تحویل داده می شود‌. اما برای چاپ لوگو و تصاویر سفارشی روی نایلون های دسته دار مشتری باید کمی برای آماده شدن سفارش ها منتظر باشد. برای چاپ روی این محصول از روش های چاپ هلیو و فلکسو استفاده می شود.

 

ابعاد نایلون و نایلکس

 

پخش عمده نایلون برای استفاده در صنعت بسته بندی

یکی از اصلی ترین و مهمترین کاربردهای نایلون، استفاده در صنعت بسته بندی انواع کالا و مواد غذایی است. در بیشتر صنایع این محصول به صورت عمده خریداری می شود. با خرید عمده باکیفیت ترین نایلون ها با قیمت بسیاری مناسب و ارزانی خریداری می شود. انواع نایلون بسته بندی عبارتند از: نایلون شیرینگ، نایلون حبابدار و نایلون استرچ. نایلون شیرینگ نسبت به افزایش دما حساس است و خاصیت شکل پذیری بالایی دارد. این نایلون به دور چند محصول پیچانده می شود و بعد از عبور از تونل حرارتی دستگاه شیرینگ پک به محصولات می چسبد. نایلون حبابدار دارای چند لایه است که یکی از سطوح آن از حباب های حاوی هوا تشکیل شده است و سطح دیگر آن صاف است. این حباب ها در زمان بسته بندی محصولات حساس و شکننده از وارد شدن فشار و آسیب دیدن جلوگیری می کند. نایلون استرچ با نام نایلون پالت بند نیز شناخته می شود و به صورت رولی در بازار عرضه می شود. خاصیت کشسانی و چسبندگی بالای نایلون استرچ باعث شده که در بسته بندی مواد غذایی مانند قارچ، سبزیجات، مرغ، گوشت و غیره کاربرد زیادی داشته باشد و از نفوذ آلودگی به داخل مواد غذایی جلوگیری کند‌. از کاربردهای دیگر نایلون استرچ می توان به بسته بندی کالاهایی مانند مجسمه، تابلو و صنایع دستی اشاره کرد.

قیمت پخش عمده نایلون و نایلکس به چه عواملی بستگی دارد؟

با توجه به استقبال بالای مشتریان از پخش عمده نایلون و نایلکس این محصولات پلاستیکی  پرفروش و پرکاربرد بدون حضور واسطه ها و به طورمستقیم با قیمت بسیار مناسبی در اختیار مشتریان قرار می گیرند. البته قیمت این محصولات به عواملی مانند تعداد سفارش ها، میزان ضخامت و جنس و کیفیت مواد اولیه بستگی دارد. نوسانات بازار ارز نیز تاثیر زیادی در کاهش یا افزایش قیمت نایلون و نایلکس دارد. زیرا مواد اولیه وارداتی با واحد پول دلار خریداری می شوند. رول پلیمر یکی از برترین شرکت های تولید کننده نایلون و نایلکس افتخار این را دارد که محصولاتی با کیفیت را تولید و  به مشتریان خود ارائه دهد.

انتشار در شبکه های اجتماعی:
دسته بندی محصولات
آخرین مقالات:
تولیدات اختصاصی رول پلیمر
دیدگاه

دیدگاه خود را ثبت کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *