۰۹۱۲-۳۳۲۵۴۹۵

فروش ویژه (خانم کمالی)

رول پلیمر چه محصولات و خدماتی دارد؟

ماشین آلات پیشرفته کارخانه رول پلیمر

سوالات متداول خود را درباره تولید و چاپ پلاستیک از این صفحه بیابید و باید به صورت خلاصه بگوییم رول پلیمر یک کارخانه تولید با دپوی عمده فروشی از کلیه محصولاتی است که هم خانواده پلی اتیلن هستند، این سبد محصول شامل موارد زیر است که اغلب در دپوی کارخانه موجود هستند و طبق نیاز و سفارش مشتریان به آنها تحویل می شود، بسیاری از محصولات هم به شکلی هستند که هم می توانید آنها را به صورت عمده و فله ای خریداری کنید و هم می توانید سفارش این محصولات را به صورت اختصاصی بدهید، برای مثال کیسه های زباله می تواند از انبار ما تحویل شود چه به صورت پرفراژ خورده و چه به صورت رول که مشتری بنابر نیاز و بازار خودش در ابعاد مختلف پرفراژ بزند، اما همزمان می توانید کیسه های زباله را به صورتی سفارش دهید که در بسته بندی مخصوص خودتان و با ابعاد مورد نظرتان به صورت کامل شده ارائه شود.

سوالات متداول از محصولات سفارشی و آماده فروش

سوالات متداول درباره ارتباط مشتریان با رول پلیمر و سفارشات

ما در “رول پلیمر” به حفظ حریم شخصی و اطلاعات شخصی مشتریانمان بسیار اهمیت می‌دهیم. همه اطلاعات شخصی شما، از جمله نام، آدرس، شماره تلفن، و اطلاعات مالی، با کمال محافظت و محرمانگی ذخیره می‌شوند. ما از تکنولوژی‌های امنیتی برای جلوگیری از دسترسی غیرمجاز به اطلاعات شما استفاده می‌کنیم و هیچگونه اطلاعاتی را به اشخاص یا شرکت‌های ثالث منتقل نمی‌کنیم.

خیر، در “رول پلیمر” ما اطلاعات مشتریان را به هیچ عنوان با شرکت‌ها یا افراد دیگر به اشتراک نمی‌گذاریم. اطلاعات شما صرفاً برای پردازش سفارشات و ارتباط با شما استفاده می‌شود و هرگونه استفاده دیگری از آن ممنوع است.

ما اقدامات فنی و سازمانی مناسب را برای حفظ امنیت اطلاعات شخصی شما انجام می‌دهیم. این اقدامات شامل استفاده از سیستم‌های امنیتی پیشرفته، رمزنگاری اطلاعات، و کنترل دسترسی به اطلاعات می‌شود. همچنین کارمندان ما نیز به دقت آموزش داده شده‌اند تا اطلاعات مشتریان را محرمانه نگه دارند و از هیچگونه سوءاستفاده‌ای جلوگیری کنند.

شما می‌توانید با تیم پشتیبانی ما با استفاده از ایمیل، تماس تلفنی یا پیام واتس‌آپ در ارتباط باشید. ما آماده هستیم تا به هرگونه سوال یا نیازی که دارید پاسخ دهیم و اطمینان حاصل کنیم که اطلاعات شما محفوظ است.

لطفا توجه داشته باشید که محصولات سفارشی که بر اساس درخواست شما تولید شده‌اند، قابلیت مرجوعی را ندارند. این محصولات به طور خاص برای شما تولید شده‌اند و به هیچ عنوان قابلیت فروش به دیگران را ندارند.
همچنین لطفا توجه داشته باشید که محصولاتی که به صورت عمده (بالای 1000 کیلو یا یک تن) خریداری شده‌اند، قابلیت مرجوعی را نیز ندارند.
در صورتی که خرید شما جزئی بوده و از کیفیت محصول ناراضی هستید و حجم خرید شما زیر 500 کیلو بوده است، می‌توانید محصول را در صورت سلامتی به ما مرجوع کنید.

لطفا توجه داشته باشید که محصولات نایلون و نایلکس فروشگاهی که آماده هستند، نیز قابلیت مرجوعی را دارند. در صورتی که از کیفیت یا ویژگی‌های محصول ناراضی بودید، می‌توانید آن‌ها را در صورت سلامتی به ما مرجوع کنید.

بله، ما از مواد بازیافتی برای تولید نایلون‌ها و کیسه‌های پلاستیکی استفاده می‌کنیم.

بله، ما می‌توانیم نمونه‌هایی از محصولات بازیافتی ما را به شما نشان دهیم و اطمینان حاصل کنیم که کیفیت آن‌ها همچنان بسیار خوب است.

بله، محصولات ما تمامی استانداردهای محیط زیستی را رعایت می‌کنند و با استفاده از مواد بازیافتی و دوستدار محیط زیست تولید می‌شوند.

بله، ما امکان تولید سفارشی برای مشتریان خود را داریم و می‌توانیم به نیازهای خاص شما پاسخ دهیم.

بله، محصولات ما برای استفاده مجدد طراحی شده‌اند و می‌توانند در بارهای مختلف مورد استفاده قرار بگیرند.

شما می‌توانید از طریق وب‌سایت ما سفارش خود را آنلاین دهید. فقط کافی است به سایت ما مراجعه کرده، محصول مورد نظر خود را انتخاب کنید و اطلاعات مورد نیاز برای ارسال سفارش را وارد کنید.

بله، شما می‌توانید با تماس با شماره تلفن ما سفارش خود را دهید. کارشناسان ما آماده پاسخگویی به شما هستند.

بله، ما از طریق واتس‌آپ و اسکایپ نیز در ارتباط با مشتریان قرار داریم. شما می‌توانید از این روش‌ها برای ارسال پیام یا برقراری تماس با ما استفاده کنید

بله، ما امکان طراحی، چاپ و تولید محصولات اختصاصی را داریم. شما می‌توانید با تیم طراحی ما تماس بگیرید تا درباره نیازهای خاص خود صحبت کنید و محصولی منحصر به فرد برای شما تولید شود.

با ما در شبکه های اجتماعی همراه باشید