۰۹۱۲-۳۳۲۵۴۹۵

فروش ویژه (خانم کمالی)

درباره کارخانه رول پلیمر و ماشین آلات کارخانه

سیاست‌های مرجوعی شرکت رول پلیمر به شرح زیر است:

  1. کالای عمده فروشی: در صورتی که مشتری کالایی را از ما به صورت عمده خریداری کرده و مایل به مرجوعی آن باشد، شرکت رول پلیمر امکان مرجوعی کالا را فراهم می‌کند. در این صورت، مشتری باید شرایط و ضوابط مرجوعی را مطالعه کرده و مطابق با آن عمل کند.
  2. کالای سفارشی با چاپ لوگو: اگر کالایی به دستور و درخواست مشتری تولید و با لوگو و متن اختصاصی شرکت رول پلیمر چاپ شده باشد، امکان مرجوعی آن وجود ندارد. زیرا این نوع کالاها به طور اختصاصی برای مشتریان تولید می‌شوند و با توجه به دلیل حفظ حقوق معنوی و شخصیتی شرکت، امکان مرجوعی آنها وجود ندارد.

اطلاعات بیشتر در مورد سیاست‌های مرجوعی و شرایط آنها را می توانید با تماس مستقیم با دفتر فروش شرکت، مطلع شوید، در بخش فروش و فرم های سفارش اطلاعات شخصی مشتریان ذخیره نمی شود.

بازدید از انبار و کارخانه شرکت رول پلیمر: مشتریان عزیز می‌توانند هر زمان که مایل باشند به انبار شرکت رول پلیمر مراجعه کرده و محصولات موجود در انبار را مشاهده و بازدید کنند. این امکان به مشتریان این اجازه را می‌دهد که قبل از سفارش، محصولات مورد نظر خود را به صورت حضوری مشاهده و ارزیابی کنند. با دیدن محصولات در انبار، مشتریان می‌توانند از کیفیت، ظاهر، اندازه و سایر ویژگی‌های محصولات اطمینان حاصل کنند و بهترین انتخاب را برای سفارش خود انجام دهند. با این رویکرد، احتمال بروز مشکلات و اختلالات در زمان سفارش به حداقل ممکن می‌رسد و مشتریان می‌توانند از خریدی مطمئن و رضایت‌بخش برای خود بهره‌مند شوند. به علاوه، تیم فروش شرکت رول پلیمر همواره آماده ارائه راهنمایی‌های لازم به مشتریان برای انتخاب بهترین محصولات و راه‌حل‌های بسته‌بندی است.